Kancelaria Adwokacka Ełk

Profesjonalna obsluga prawna

Adwokat Iwona Kropiwnicka oferuje fachowe doradztwo prawne z zachowaniem najwyższych standardów etyki adwokackiej. Kancelaria adwokacka Ełk zbudowana została na filarach pasji, uniwersyteckiej wiedzy, kilku latach aplikacji, a także wieloletniej praktyce w zawodzie. Kancelaria respektuje wszystkie sprawy Klientów, pozostaje z nimi stale w kontakcie, na bieżąco informując o dokonanych postępach. Podstawowym celem działania jest zapewnienie pomocy prawnej przy wykorzystaniu nowoczesnej infrastruktury technicznej, tkwiącej w najnowszych periodykach prawniczych i profesjonalnemu oprogramowaniu.
Dbamy o komfort każdego naszego Klienta, zapewniając prywatną przestrzeń i zaufanych specjalistów z branży adwokackiej. Zawsze staramy się zaplanować kilka wyjść z sytuacji, a za naszych Klientów walczymy niczym lwy. Niepodważalnego prawa nie da się obejść – to jedna z zasad, która codziennie towarzyszy Kancelarii podczas wielu rozmów z Klientami. Nie liczymy na szczęśliwy przypadek w sprawach – prowadzimy je tak, aby były jak najbardziej korzystne dla reprezentowanej przez nas strony.

Kancelaria adwokacka w Ełku – postaw na doświadczonych specjalistów

Kancelaria prawna Ełk, którą reprezentuje adwokat Iwona Kropiwnicka, kładzie szczególny nacisk na zapewnienie Klientom solidnej obrony na sali sądowej, a także informowaniu współpracujących z Kancelarią o zmianach w prawie. Aktualizowana na bieżąco wiedza powoduje, że spełniamy swoje obowiązki z rzetelnością i poszanowaniem do stale zmieniającego się prawa. Zapewniamy Klientom stuprocentową dyskrecję, ponieważ na mocy ustawy Adwokat jest zobowiązany do zachowania tajemnicy wszystkich informacji nabytych w związku z wykonywaniem swoich obowiązków zawodowych.
Obowiązek ten nie ma ograniczonego czasu, nie wygasa również po współpracy – rozmowy z Klientami są więc tylko i wyłącznie między reprezentantem Kancelarii a jej Klientem. Przypominamy również o polisie ubezpieczeniowej odpowiedzialności cywilnej – każda osoba pełniąca funkcję Adwokata powinna być w jej posiadaniu. Kancelaria prawna w Ełku oferuje profesjonalną pomoc prawną i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców gospodarczych – każda sprawa jest dla nas ważna, dlatego podejmujemy się nawet tych najtrudniejszych. Adwokat Iwona Kropiwnicka

Każda sprawa sądowa ma szansę na powodzenie! Powierz ją w ręce doświadczonego adwokata!


Kancelaria prawnicza Ełk - współpraca i zaufanie

Współpraca z kancelarią adwokacką jest bardzo mocno związana z zaufaniem, gdyż powierzamy jej swoje sprawy. Choć może się to wydawać ciężkie, warto rozważyć skorzystanie z takiej pomocy, zwłaszcza gdy nie posiadamy żadnej wiedzy na temat swoich praw. Profesjonalna kancelaria adwokacka wyróżnia się przede wszystkim otwartością, umiejętnością logicznego myślenia, a także cierpliwością. Powinna swobodnie poruszać się w przepisach prawa, być na bieżąco z obowiązującymi regułami, kojarzyć najistotniejsze szczegóły, a także mieć w sobie łatwość wypowiadania się. Osoby reprezentujące kancelarię powinny być przekonujące w swoich wypowiedziach, aby skutecznie przekonać słuchaczy, co do słuszności swego stanowiska.

Kancelaria adwokacka Ełk - co jeśli nie skorzystam z pomocy kancelarii?

Istnieje wiele sposobów rozwiązania problemu bez uciekania się do prawników. Jeśli uważasz, że firma Cię oszukała, możesz uzyskać pomoc od agencji ochrony konsumentów prowadzonej przez miasto, hrabstwo, stan lub rząd federalny. Wiele firm, sklepów i przedsiębiorstw użyteczności publicznej ma własne działy, które pomagają w rozwiązywaniu skarg konsumentów. W niektórych społecznościach działa rzecznik praw obywatelskich, urzędnik państwowy, którego zadaniem jest mediacja i rozwiązywanie drobnych problemów związanych z właścicielem/najemcą, konsumentem lub zatrudnieniem. Lokalne stacje telewizyjne i radiowe mogą mieć programy rozstrzygające spory konsumenckie.

Masz pytania?

Napisz do nas !